GOZ GASTRO – konvektomaty a další gastronomické vybavení

Výroba a prodej zařízení pro cukrárny, pekárny a restaurace

Získejte funkční vybavení pro svou restauraci, cukrárnu či jiný gastronomický provoz. Naše firma pro vás vytvoří komplexní řešení gastronomického zařízení – od projektu po realizaci. Nabízíme také jednotlivé technické prvky, jako jsou stroje na zmrzlinu, konvektomaty, cukrárenské vitríny, a další.

  • Tržnice Holešovice, Hala  40
  • Praha 7 - Holešovice
  • 170 00

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Dodáme vám kompletní vybavení gastronomického provozu

GOZ GASTRO nabízí komplexní a individuální řešení gastronomických celků pro podniky veřejného stravování, restaurace a hotelové kuchyně, fast foody, pizzerie nebo cukrárny a pekárny. Disponujeme nejen vlastní projekční kanceláří a servisním týmem, ale také velkými a kompletně technologicky vybavenými výrobními dílnami. Jsme schopni realizovat většinu atypických požadavků. V krátkém čase vše vyrobíme a dodáme. Následně pak zajistíme servisní péči, a to jak záruční, tak i pozáruční.

Obchodně i servisně pokrýváme většinu České republiky a Slovenska. Kontaktujte naše obchodní zástupce nebo servisní tým s jakýmikoli požadavky, rádi vám vyjdeme vstříc.

Zmrzlinové stroje a vybavení pro cukrárny

Zmrzlinové stroje na točenou zmrzlinu z Carpigiani group byly dosud dodávány pod značkami Cattabriga a Coldelite. Na to nejlepší z jejich tradice navázaly od roku 2014 výrobky s označením ICE TEAM  1927.  Disponují elektronickým systémem nastavení hustoty, což vám dává stálou kontrolu nad kvalitou produktu. Stroje ICE TEAM 1927 umožňují přesnou regulaci, snadnou obsluhu i nenáročnou údržbu.

V nabídce naší firmy na vás čekají rovněž špičkové zmrzlinové stroje na kopečkovou zmrzlinu. Majitelé cukráren dále oceňují zmrzlinové vitríny značek FB de Ranieri či Framec a vitríny určené k prodeji zákusků.

Z naší bohaté nabídky gastronomických technologií si vybere každý cukrář a zmrzlinář – zkušený odborník i nadšený začátečník.

Získejte gastronomickou techniku předních značek

Kromě standardních katalogových produktů nabízíme originální řešení od výrobců, s nimiž spolupracujeme na exklusivní bázi. Jedná se o firmy dodávající technologie pro výrobu zmrzliny, jako jsou Clabo Group – FB de Ranieri či Ice team, zahrnující značky Coldelite, Cattabriga, Promag a Sencotel. V oblasti chlazení spolupracujeme se společností Friulinox, vyrábějící šokery, chladící a mrazící stoly a skříně, v neposlední řadě také zrací skříně na hovězí maso!

Součástí našeho sortimentu jsou temperovací stroje na čokoládu SELMI, unikátní výčepní technologie Blupura či stroje pro přípravu těsta a jeho zpracování SIGMA a OEM. Zastupujeme výrobce konvektomatů Retigo. Nabízíme také konvektomaty značek Alba a Rational. Spolupracujeme i s dodavateli termiky ATA, Bertos a Berner. V oblasti mycích technologií nabízíme výrobky značek ATA a Winterhalter.

Zvyšte svou odbornost účastí na semináři nebo školení

Pro naše zákazníky pořádáme pravidelné semináře a školení, jak v České republice tak přímo u našich dodavatelů v Itálii či Německu. Zákazníky také zveme na pravidelné veletrhy Salima & Inteco, Gastro tour PRAHA nebo Danubius Gastro Bratislava. Organizujeme rovněž výjezdy na zahraniční veletrhy Sigep v Rimini,  Host v Miláně,  Gelatissimo ve Stuttgartu a INTERNORGA v Hamburku.

Otevírací doba

  • Po 8:0018:00
  • Út 8:0018:00
  • St 8:0018:00
  • Čt 8:0018:00
  • 8:0018:00
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.