GOZ GASTRO – konvektomaty a další gastronomické vybavení

Výroba a prodej zařízení pro cukrárny, pekárny a restaurace

Získejte funkční vybavení pro svou restauraci, cukrárnu či jiný gastronomický provoz. Naše firma pro vás vytvoří komplexní řešení gastronomického zařízení – od projektu po realizaci. Nabízíme také jednotlivé technické prvky, jako jsou konvektomaty, cukrárenské vitríny, chladící stoly a mnohé další.

  • Václavské náměstí 802/56
  • Praha 1 - Nové Město
  • 110 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Dodáme vám kompletní vybavení gastronomického provozu

GOZ GASTRO nabízí komplexní a individuální řešení gastronomických celků pro podniky veřejného stravování, restaurace a hotelové kuchyně, fast foody, pizzerie nebo cukrárny a pekárny. Disponujeme nejen vlastní projekční kanceláří a servisním týmem, ale také velkými a kompletně technologicky vybavenými výrobními dílnami. Jsme schopni realizovat většinu atypických požadavků. V krátkém čase vše vyrobíme a dodáme. Následně pak zajistíme servisní péči, a to jak záruční, tak i pozáruční.

Obchodně i servisně pokrýváme většinu České republiky a Slovenska. Kontaktujte naše obchodní zástupce nebo servisní tým s jakýmikoli požadavky, rádi vám vyjdeme vstříc.

Získejte gastronomickou techniku předních značek

Kromě standardních katalogových produktů nabízíme originální řešení od výrobců, s nimiž spolupracujeme na exklusivní bázi. Jedná se o firmy dodávající technologie pro výrobu zmrzliny, jako jsou Clabo Group – FB de Ranieri či Ice team, zahrnující značky Coldelite, Cattabriga, Promag a Sencotel. V oblasti chlazení spolupracujeme se společností Friulinox, vyrábějící šokery, chladící a mrazící stoly a skříně, v neposlední řadě také zrací skříně na hovězí maso!!

Součástí našeho sortimentu jsou temperovací stroje na čokoládu SELMI, unikátní výčepní technologie Blupura či stroje pro přípravu těsta a jeho zpracování SIGMA a OEM. Zastupujeme výrobce konvektomatů Retigo. Nabízíme také konvektomaty značek Alba a Rational. Spolupracujeme i s dodavateli termiky ATA, Bertos a Berner. V oblasti mycích technologií nabízíme výrobky značek ATA a Winterhalter.

Nabízíme zmrzlinářské vitríny a další vybavení pro cukrárny

Stroje na točenou zmrzlinu z Carpigiani group, dodávané doposud pod značkou Cattabriga či Coldelite, naleznete od roku 2014 pod označením ICE TEAM  1927, tedy pod značkou, která koncentruje to nejlepší z tradice těchto značek.

V naší nabídce na vás čekají zmrzlinové vitríny značek FB de Ranieri či Framec. Nechybějí ani vitríny určené k prodeji zákusků.

Z široké technologické palety gastronomických technologií si vybere každý odborník i začínající restauratér či zmrzlinář.   

Zvyšte svou odbornost účastí na semináři nebo školení

Pro naše zákazníky pořádáme pravidelné semináře a školení, jak v České republice tak přímo u našich dodavatelů v Itálii či Německu. Zákazníky také zveme na pravidelné veletrhy Salima & Inteco, Gastro tour PRAHA nebo Danubius Gastro Bratislava. Organizujeme rovněž výjezdy na zahraniční veletrhy Sigep v Rimini,  Host v Miláně,  Gelatissimo ve Stuttgartu a INTERNORGA v Hamburgu.

Otevírací doba

  • Po 8:0018:00
  • Út 8:0018:00
  • St 8:0018:00
  • Čt 8:0018:00
  • 8:0018:00
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce